LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

 Ekskluzive-Shpërthen Patozi/Jam gati të dorëzoj mandatin

2 Maj 2017, 19:51, Aktualitet CNA

Debati është nxehur në mbledhjen e grupit të PD, ku ka qëndrime pro dhe kundër, hyrjen e PD në zgjedhje, pra pranimin e ofertës së ndërkombëtarëve ose refuzimin e saj.

Ish kryetari i grupit parlamentar, duke marrë fjalën ka theksuar, “Jam i gatshëm të dorëzoj mandatin, nga unë i pari dhe le t?i marrin të rinjtë e Republikës së Re dhe këtu mbyllet ky muhabet?, ka thënë Patozi, i cili pas kritikave të forta dhe qëndrimeve të ashpra të ndërkombëtarëve ka kërkuar që PD të vlerësojë ofertën e tyre dhe të pregatitet për zgjedhje.”/CityNews

Lajmet e fundit nga