LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama-Basha marrin vendimin e shumëpritur/Priten zhvillime të ethshme sot

3 Maj 2017, 05:47, Aktualitet CNA

Zhvillime te ethshme priten sot ne politiken shqiptare. Me ne fund, vjen vendimi I shumepritur nga lideret kundershtare te politikes.

Kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha pritet me ne fund te ulen balle perballe per te gjetur nje zgjidhje mbi krizen politike.

CityNews mesoi se paraditen e sotme, ne oren 10:00, Rama dhe Basha do te shkojne ne Presidence, ku pritet te takohen me Bujar Nishanin, si ndermjetesuesin e uljes se paleve ne tryeze.

Nderkohe, ne oren 13:00, CityNews mesoi se palet do ulen ne tryezen e diskutimit, per t’i dhene fund ngercit politik./CityNews

Lajmet e fundit nga