LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekskluzive/Çfarë bëri Berisha në 3 orë mbledhje në grupin e PD

2 Maj 2017, 20:23, Aktualitet CNA

Sapo ka përfunduar mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Demokratike, e cila zgjati mbi 3 orë dhe ishte mjaft e tensionuar.

CityNews iu sjell detaje të reja mbi këtë mbledhje, e cila vjen pas shumë kohësh mungesë. Burime nga mbledhja i thanë CityNews se ish-kryeministri Sali Berisha ka heshtur gjatë gjithë mbledhjes.

Ai nuk ka thënë asnjë fjalë për 3 orë, duke dëgjuar në heshtje të gjitha debatet dhe përplasjet mes eksponentëve të PD. Ndërkohë, në mbledhjen e grupit kanë folur Astrit Patozi, Majlinda Bregu,, Jozefina Topalli, Edi Paloka, Albina Deda, Gjergji Papa, Ridvan Bode, etj./CityNews

Lajmet e fundit nga