LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha në fund të mbledhjes/E nis me një keqardhje …!

2 Maj 2017, 20:32, Aktualitet CNA

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, po flet për media në përfundim të mbledhjes së gjatë me grupin e PD.

Basha e nisi fjalën e tij me një keqardhje të madhe, sipas tij, për numrin rekord të Fake News të prodhuara sot.

?E nis me një keqardhje të madhe për numrin rekord të Fake News të prodhuara sot. Një pjesë e tyre jan dezinformime për shkak të mungesës së informacionit. Jam këtu për të zbardhur tërësisht dhe pa rezerva mbledhjen e gruput parlamentar, video-konferencën me ndërkombëtarët. Sot iu kanë ngopur me rrena. Grupi i PD u mblodh sot. Gjatë video-konferencës u përcoll shqetësimi i madh i PPE për krizën e thellë në Shqipërisë, shqetësimi i jashtëzakonshëm për drogën dhe krimit?, tha Basha./CityNews

Lajmet e fundit nga