LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shqiptarët mbajnë frymën!/Bie faqja e Lotarisë Amerikane

2 Maj 2017, 21:29, Aktualitet CNA

Të gjithë shqiptarët që kanë aplikuar për lotarinë amerikane sot mbajnë frymën! Ata pritet të zbulojnë fatin e tyre, teksa sot shpallen dhe fituesit.

Por, ashtu si çdo vit, edhe mbrëmjen e sotme ka ndodhur ajo që asnjë aplikant në fakt s?do ta donte. Faqja ku aplikuesit mund të shikojnë nëse janë fitues ose jo ka rënë. Rezultatet janë publikuar në faqen ëëë.dvlottery.state.goc, e cila nuk hapet.

Ajo ka qenë jashtë funksionit gjatë mbrëmjes së sotme, për shkak se është klikuar nga dhjetëra e mijëra aplikues./CityNews

Lajmet e fundit nga