LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Situata del jashtë kontrollit/Gjinushi ngrihet në këmbë dhe i drejtohet Salianjit

2 Maj 2017, 20:18, Aktualitet CNA

Vijon debati i ashpër mes kreut të PSD, Skënder Gjinushi, dhe sekretarit të PD, Ervin Salianji.

Debati ka degjeneruar në fyerje e ofendime të rënda personale, duke detyriuar moderatoren Eni Vasili të ndërpresë për pak emisionin.

Gjinushi ka shpërthyer me një sërë fyerjesh ndaj Salianjit, duke u ngritur madje dhe në këmbë dhe duke i kërkuar të mbyllë gojën.

?Do e mbyllësh? Debil, fundërrinë?, tha Gjinushi./CityNews

Lajmet e fundit nga