LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Deputeti i PS provokon me kallashnikov para takimit Rama-Basha/Marrëveshje “pa nder”!

3 Maj 2017, 07:10, Aktualitet CNA

Deptueti i Partisë Socialsite, Pandeli Majko, e ka cilësuar krizën politike në vend ndër më të ulëtat që ka ndodhur në Shqipërisë.

Duke u ndalur te takimi i sotëm mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës, Lulzim Basha, Majko shkruans e shpreson në një marrëveshje ?pa nder?, se sa në një konflikt të ?moralshëm?.

Ndërkohë, postimin e tij e ka shoqëruar me një foto provokuese, ku shfaqet një kallashnikov.

?Kriza politike që po ndodh aktualisht duket të jetë ndër më të ultat që ka ndodhur në Shqipëri. Ajo po shoqërohet nga shfaqje groteske të trimërisë si frikë dhe frikës si trimëri? Shpresoj në një marrëveshje ?pa nder? se sa në një konflikt të ?moralshëm?! Mirëmëngjes!?, shkruan deputeti Majko./CityNews

Lajmet e fundit nga