LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, 3 Maj 2017

3 Maj 2017, 06:46, Aktualitet CNA

Lexoni titujt kryesorë të gazetave për ditën e sotme, 3 Maj 2017:

Gazeta ?Koha Jonë? hapet me shkrimin: Prapë PD-PS në pikën zero!. Më tej, gjeni dhe: Sot Konventa Kombëtare e LSI-së, zgjidhet kryetari dhe zv/kryetari i parë.

?Rilindja Demokratike? hapet me: Qeveri teknike! Gjithashtu, lexoni dhe: PPE: Zgjidhje politike për të garantuar zgjedhje.

?Integrimi? ka si kryetitull: Sot Konventa Kombëtare, mijëra delegatë zgjedhin Kryetarin dhe Zëvendëskryetarin e ri të LSI-së.

?Albanian Free Press? çelet me: Tanja Fajon: Qeveria teknike, një zgjidhje. Zgjedhjet, edhe pa PD./CityNews

Lajmet e fundit nga