LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Liderët mbërrijnë në presidencë/Cili ishte korrekt me orarin

3 Maj 2017, 08:12, Aktualitet CNA

Sapo ka mbërritur në ambientet e Presidencës edhe lideri i opozitës, Lulzim Basha. Pak më parë në Presidencë mbërriti dhe kryeministri Edi Rama.

Dy liderët kryesorë në vend do të zhvillojnë një takim për të gjetur zgjdhje mbi ngërçin politik.

Takimi ishte parashikuar të fillonte në orën 10:00, ndërsa Basha ka mbërritur 5 minuta me vonesë. Rama ishte më korrekt me orarin./CityNews

Lajmet e fundit nga