LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pritet nisja e takimit/Ja cili mbërriti i pari në Presidencë (Foto)

3 Maj 2017, 08:04, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur i pari në ambientet e Presidencës.

Ai e ka bërë në këmbë rrugën deri te Presidenca. Ndërsa shoqërohej nga kreu i grupit të PS, Gramoz Ruçi.

Ndërkohë, pritet që në Presidencë të mbërrijë dhe kreu i PD, Lulzim Basha, për të nisur takimin mbi ngërçin politik./CityNews

Lajmet e fundit nga