LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/Rama-Basha përballë njëri-tjetrit, pamjet e para nga takimi

3 Maj 2017, 08:20, Aktualitet CNA

Kryeministri Edi Rama dhe kryedemokrati Lulzim Basha janë ulur në tryezën e diskutimit, në Presidencë. Takimi është ndërmjetësuar nga Presidenti Bujar Nishani.

Në tryezë ndodhen dhe krerët e grupeve parlamentare të PS-PD, Gramoz Ruçi dhe Edi Paloka.

CityNews iu sjell disa të momentit të parë të uljes në tryezën e diskutimit të dy liderëve, Rama dhe Basha./CityNews

Lajmet e fundit nga