LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Veliaj “spiunon” Këlliçin/ E ndjek live duke dhënë intervistën

28 Mars 2023, 20:47, Politikë CNA
Veliaj “spiunon” Këlliçin/ E ndjek live duke
Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj

Belind Këlliçi dhe Erion Veliaj janë dy nga kandidatët në garë për bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e vendore të 14 majit.

Kur ka mbetur pak ditë nga fillimi zyrtar i fushatës elektorale, kandidatët kanë nisur takimet e para me qytetarët, si dhe kanë filluar të shpalosin programet e tyre.

Transporti publik falas ishte një nga projektet që Belind Këlliçi ka premtuar se do të bëjë nëse fiton zgjedhjet në 14 maj.

Pikërisht gjatë kohës që kandidati i opozitës po sqaronte planin e tij në një intervistë televizive, kryebashkiaku Erion Veliaj ka hyrë në live për të ndjekur intervistën.

Veliaj ka parë liven që Këlliçi ka shpërndarë në rrjetin e tij social Facebook. Në foton e mëposhtme shihet qartë se kryebashkiaku socialist po vëzhgon nga afër kundërshtarin e tij politik./ CNA.al

Veliaj “spiunon” Këlliçin/ E ndjek live duke

Lajmet e fundit nga