LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tom Doshi në Kryeministri/ Rama: Nuk kam dijeni kush hyn e del

28 Shtator 2022, 13:36, Politikë CNA
Tom Doshi në Kryeministri/ Rama: Nuk kam dijeni kush hyn e del
Fotomontazh - Edi Rama dhe Tom Doshi

Ish-deputeti i PS-së, Tom Doshi, është fotografuar mesditën e sotme të hyjë në ambientet e Kryeministrisë.

Për këtë është pyetur pak më parë kryeministri Edi Rama, i cili gjatë një konference për shtyp tha se nuk ka dijeni.

“Nuk kam asnjë dijeni për këtë. Se kush hyn e kush del në gjithë këtë godinë nuk është detyra ime. Unë hyj nga diku dhe kam pjesën time të punës. Se kush hyn e kush del, është mbase detyra juaj t’i përgjoni, nuk është detyra ime t’i kontrolloj”, deklaroi kreu i qeverisë.

Ndërkohë, kujtojmë se Doshi u fotografua duke ecur në këmbë dhe duke biseduar në telefon.

Deri më tani nuk dihet arsyeja e kësaj vizite dhe kë ka takuar ish-deputeti socialist./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga