LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Tom Doshi shfaqet në ambientet e Kryeministrisë

28 Shtator 2022, 12:32, Aktualitet CNA

Foto-Tom Doshi shfaqet në ambientet e Kryeministrisë

Ish-deputeti socialist, Tom Doshi, është parë mesditën e sotme të hyjë në ambientet e kryeministrisë.

Doshi është fotografuar duke ecur në këmbë dhe duke biseduar në telefon.

Nuk dihet arsyeja e vizitës së Doshit në kryeministri./CNA.al

Foto-Tom Doshi shfaqet në ambientet e Kryeministrisë

Lajmet e fundit nga