LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pretendime për manipulim/ Hapet një kuti votimi në Mallakastër

30 Maj 2023, 15:25, Politikë CNA

Pretendime për manipulim/ Hapet një kuti votimi në

Pas kërkesës së PDIU-së, KAS ka vendosur që të hapë një kuti votimi për Këshillin Bashkiak të Bashkisë së Mallakastrës.

PDIU ka hedhur akuza më parë se kanë humbur një mandat në Këshillin Bashkiak dhe votat e tyre i kaluan një subjekti tjetër.

Pritet të mbarojë numërimi i votave për të parë nëse qëndrojnë pretendimet e PDIU-së./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga