LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nga Gjiri i Lalzit s’ka ikur njeri”/ Thumbon Veliaj: Berisha, Meta, Basha kanë gjetur parajsën

24 Shtator 2022, 14:00, Politikë CNA

“Nga Gjiri i Lalzit s’ka ikur njeri”/ Thumbon Veliaj: Berisha,

“Nga Gjiri i Lalzit s’ka ikur njeri”. Këtë deklaratë të bërë mbrëmë në emisionin “Log”, kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, e ka përforcuar sot.

Në një takim me drejtuesit e rinj të PS-së në Tiranës, Veliaj i shoqëruar nga Blendi Klosi u është përgjigjur akuzave të opozitës për largimin e shqiptarëve.

“Pse nuk ikën asnjë i opozitës nga Shqipëria socialiste? Për Berishën, Metën dhe Bashën, Shqipëria është parajsë”, ka thënë Veliaj.

Sipas tij, PS është e aftë të ndryshojë veten, por po ndryshon edhe vendin./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga