LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Yuri Kim, në zyrën e Metës/ Berisha: Një takim normal me partnerin e PD-së

24 Shtator 2022, 13:11, Politikë CNA

Yuri Kim, në zyrën e Metës/ Berisha: Një takim normal me

Kreu i PD-së, Sali Berisha, është pyetur gjatë një komunkimi online me qytetarët për vizitën e ambasadores amerikane Yuri Kim në zyrën e Ilir Metës së PL-së.

Sipas Berishës, ai ishte një takim normal mes diplomates së SHBA-së dhe partnerit të PD-së

“Një takim normal i një ambasadores së SHBA-së me një partner të PD-së”, u shpreh Berisha./CNA.al

Lajmet e fundit nga