LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha, si Rama/ Online akuzojnë njëri-tjetrin

24 Shtator 2022, 12:15, Politikë CNA

Berisha, si Rama/ Online akuzojnë njëri-tjetrin

Kreu i PD-së, Sali Berisha, po zhvillon sot një komunikim online me qytetarët në rrjete sociale.

Në këtë formë kemi parë kryeministrin Edi Rama.

Ky i fundit e praktikon shpesh një gjë të tillë, jo vetëm me qytetarët, por edhe me gazetarët për të treguar që është transparent.

Edhe Berisha duket se po ndjek të njëjtën linjë.

Komentet e përzgjedhura të qytetarëve lexohen nga Florjana Garo dhe më pas Berisha përgjigjet.

Në një nga përgjigjet që ka dhënë sot Berisha, ka qenë hapja e Partisë Demokratike.

Gjithashtu ai ka folur edhe për largimin e të rinjve, duke e qujatur si plaga më e dhimbshme e kombit shqiptar dhe duke lëshuar akuza ndaj Qeverisë.

Kujtojmë se edhe Rama, në përgjigjet e tij nuk harron të shënjestrojnë Berishën sa herë që i jepet rasti./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga