LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Veliaj: Meta pijanec, dehet dhe jep mend

23 Shtator 2022, 22:42, Politikë CNA
Veliaj: Meta pijanec, dehet dhe jep mend
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, e ka quajtur pijanec kryetarin e Partisë së Lirisë, Ilir Meta.

Teksa po fliste për denoncimet e PL-së në lidhje me aferën e inceneratorëve, Veliaj tha se partia e Metës punon me dy NIPT-e.

Ndër të tjera, ai theksoi se Meta është një pijanec që dehet dhe jep mend.

“Është qesharake, po me referon një parti politike që punon me dy numra NIPT-i dyqan lagjeje. Meta është pijanec që dehet dhe jep mend”, deklaroi kryebashkiaku socialist./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga