LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

6 Nëntor 2023, 13:37, Politikë CNA
Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri
Ervin Salianji me botox

Ervin Salianji, apo siç njihet ndryshe si deputeti “Babale”, prej disa kohësh i është përkushtuar imazhit të tij fizik.

Gati një vit më parë Salianji llastoi veten dhe mbolli flokët. Por mbjellja e flokëve nuk është i vetmi ndryshim i Salianjit.

Në fakt, deputetin na e ka "pushtuar" botoksi. Ai ka zhdukur rrudhat me botoks për t’u dukur më i ri në moshë, ndërkohë që vitet i rriten.

Ndoshta duke qëndruar afër Gridës, Salianjin e ka zënë sëmundja dhe ka filluar botoksin, ose është kjo e fundit që e ka nxitur që të bëhet bukurosh.

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri
Ervin Salianji me botox

Duma njihet për bukurinë e saj natyrale, ndërsa deputeti demokrat tenton të konkurrojë Gridën dhe të fshehë vitet mbi supe duke përdorur metoda moderne.

Por edhe pse Salianji mendon se është bërë çun trendi, ai harron se botoksi dhe bukuria natyrale janë mijëra vite dritë larg./ CNA

Ervin Salianji pa botox

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Botoksi "pushton" Salianjin/ Konkurron Gridën në bukuri

Lajmet e fundit nga