LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon të bëhet bukurosh

27 Janar 2023, 20:41, Satire Politike CNA

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Pasi zbuloi “talentin” për montazh të një audio-je e pasi dhunoi demokratët me shkop bejsbolli, Ervin Salianji, i njohur si deputeti “Babale”, ka nisur të kurojë imazhin dhe të mbajë veten.

Duket se qejfi për të marrë postin e kreut të Grupit Parlamentar të PD-së, e ka bërë që t’i nënshtrohet mbjelljes së flokëve.

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Në daljet e fundit është vënë re ndryshimi i “Babales”, i cili po zbukurohet ndoshta që të mos vërë në dukje streset dhe hallet e drejtësisë, kur është me një këmbë në prag të burgut.

Pasi i dështoi intriga dhe tentativa për të marrë drejtimin e Grupit Parlamentar, Salianji që herë i lëpihet Bashës, e herë Berishës, po llaston veten duke u kuruar estetikisht.

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Dhe ky nuk është ndryshimi i vetëm që deputeti qejfli i video-skandalit erotik ka bërë në look. Pranverën e kaluar rriti mustaqet, e tani radha i ka ardhur flokëve.

Por pavarësisht këtyre përpjekjeve, Salianji mbetet e njejta “Babale” që do mbahet mend për rrahjen e demokratëve me shkop dhe që shkëmbente mesazhe erotike në Parlament me kolegen G.D., e për këto askush nuk e merr seriozisht./ CNA.al

Si është

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Si ishte

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

Foto - Ervin Salianji mbjell flokët/ “Babalja” kërkon

13:39 Satire Politike

Nga Ardi Stefa/ Ish...

Ore vëlla, si je? Më dëgjo me vëmendje. Do zbresësh nga ...

Lajmet e fundit nga