LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Me Lulin do kap majat’/ CNA.al shpall si kuadron e katërt ‘ekspertin’ Fitim Zekthi

31 Dhjetor 2022, 15:32, Satire Politike CNA
‘Me Lulin do kap majat’/ CNA.al shpall si kuadron e katërt
Fitim Zekthi

CNA.al ka vendosur sot që në datën 31 të shpallë kuadrot e vitit 2022. Ata do të jenë nga fusha e politikës, e medias, aktivistë.

Do të jenë disa KUADRO.

Një kuadër tjetër i shpallur nga CNA.al këtë vit, pas rekomandimeve të dhëna nga audienca, në bashkëpunim me Shoqatën e Kontribuuesve Atdhetarë Reformatorë-Intelektualë, është gazetari opozitar, i shquari, i madhi dhe i papërsëritshmi, kuadroja i lartë, kuadroja në rritje, Fitim Zekthi.

I dënuar si mashtrues, por që tani ka një eksperiencë të madhe si kuadro i lartë, për marrëdhënie diplomatike, njeh shumë mirë zgjedhjet në SHBA, politikën amerikane.

‘Me Lulin do kap majat’/ CNA.al shpall si kuadron e katërt

Gjithashtu është një kuadro me mbështetje të madhe nga ambasada në rrugën e "Elbasanit" dhe ka shpresa se një ditë do të bëhet deputete me mbështetjen e kuadrit të madh Lulzim Bashës./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga