LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jeni në kërkim të një “Misioni”?/ Lulzim Basha, zgjedhja e duhur për vetëm 3.45 euro

17 Korrik 2022, 09:46, Satire Politike CNA

Jeni në kërkim të një “Misioni”?/ Lulzim Basha,

Ndoshta do t’iu duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Nëse po kërkoni një “mision”, mund të blini librin e Lulzim Bashës.

Në një kërkim të thjeshtë online, “Misioni im”, libri që Lulzim Basha botoi në prag të zgjedhjeve, do ta shikoni “vlerën e madhe” që ka ky libër, i cili shitet për vetëm 3.45 euro.

Por, ama “Misioni” i Lulzim Bashës është një mësim i vlefshëm për ata që duan të shtojnë pasurinë, në kurriz të demokratëve.

Misioni i Lulzim Bashës, tashmë është i qartë edhe pa e lexuar librin fare në fakt. Shiti demokratët, shiti çdo kauzë, por ama shtoi vilat dhe xhirot e bizneseve të kunatit./CNA.al

Jeni në kërkim të një “Misioni”?/ Lulzim Basha,

 

Lajmet e fundit nga