LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Olta Gixhari zhytet në Palasë

31 Gusht 2023, 18:48, Lifestyle CNA

Video/ Olta Gixhari zhytet në Palasë

Aktorja e njohur Olta Gixhari është në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut prej kohësh.

Pas një periudhe të ngarkuar në formatin televiziv “Big Brother” ajo vijon të shijojë pushimet.

Në fillim ishte në Itali dhe më pas ajo u zhvendos në jug të vendit ku nuk kanë munguar as pozat provokuese dhe videot nga pushimet e saj.

Së fundmi Olta po shijon bukuritë e Vlorës.

Këtë e ka konfirmuar zhytësi profesionist Igli Pustina i cili ka ndarë një video në rrjetet sociale ku është dhe Olta Gixhari duke bërë zhytje në Green Coast Resort në Palasë.

“Zhytje me Olten Istruttorja ime”, shkruan Pustina në rrjetet sociale dhe fjalinë e shoqeron me emoi me të qeshur. 

Lajmet e fundit nga