LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk ndalet Britney Spears/ Videot tregojnë si po e përjeton divorcin nga bashkëshorti

25 Gusht 2023, 11:32, Lifestyle CNA

Nuk ndalet Britney Spears/ Videot tregojnë si po e përjeton divorcin

Edhe martesa e tretë e Britney Spears dështoi. Pas 14 muajsh martesë, këngëtarja dhe bashkëshorti i saj Sam Asghari po divorcohen.

Pas bërjes publik të lajmit për divorcin, këngëtarja reagoi duke thënë se:

“Nuk jam këtu për të shpjeguar pse, sepse sinqerisht nuk është punë e askujt. Unë e luaj fort për një kohë të gjatë dhe 'Instagram'-i im mund të duket i përsosur, por është larg realitetit dhe mendoj se të gjithë e dimë këtë. Do të doja të tregoja emocionet dhe lotët e mi se si ndihem vërtet, por për disa arsye më është dashur gjithmonë të fsheh dobësitë e mia".

Duket se këto fjalë ajo i pasyqron më së miri në videot e fundit që ka publikuar në "Instagram"-in e saj.

Ajo shfaqet në superformë me të brendshme duke kërcyer, ndërsa ka bllokuar komentet në "Instagram"-in e saj.  

Kështu ajo vërteton atë që pavarësisht se si ndihet brenda saj, jashtë mundohet të mos shfaqë asnjë dobësi dhe se po vuan nga ndarja./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Maria River Red (@britneyspears)

Lajmet e fundit nga