LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizin nuk e mbron dot fama/ Gjobitet nga policia për parkim të gabuar

22 Gusht 2023, 22:44, Lifestyle CNA

Luizin nuk e mbron dot fama/ Gjobitet nga policia për parkim të gabuar

Fenomeni Luiz Ejlli duket se nuk ka epërsi para ligjit, pavarësisht famës dhe suksesit të tij të jashtëzakonshëm.

Në një video që po qarkullon në rrjetet sociale, Ejlli shihet në praninë e një efektivi të policisë bashkiake, ku duket se po e gjobit për parkim në vendin e gabuar në kryeqytet.

Ndëshkimi duket se nuk i ka venitur entuziasmin dhe optizmin që e karakterizon duke u larguar i buzëqeshur./CNA

 

Lajmet e fundit nga