LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 fotot më seksi të Olta Gixharit nga pushimet

17 Gusht 2023, 16:52, Lifestyle CNA

10 fotot më seksi të Olta Gixharit nga pushimet

Aktorja Olta Gixhari është një nga emrat më të komentuar në mediat rozë. Pas daljes nga Big Brother Vip, aktorja i ka kushtuar shumë kohë familjes duke shijuar udhëtime në shoqërinë e më të dashurve të saj.

Por nuk kanë munguar as fotot seksi të aktores të cilat ia ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet me bikini minimaliste dhe tregon format e saj perfekte duke ndezur kështu shumë komente në rrjetet sociale.

Për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga