LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dua Lipa feston 28-vjetorin e lindjes/ Babai i saj i bën urimin e veçantë

22 Gusht 2023, 15:06, Lifestyle CNA

Dua Lipa feston 28-vjetorin e lindjes/ Babai i saj i bën urimin e

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa feston sot 28-vjetorin e saj të lindjes. Babai i saj, Dukagjin Lipa, i ka bërë një urim mjaft të veçantë vajzës së tij.

Dukagjin Lipa ka publikuar disa foto, në të cilat shihet krah këngëtares, që nga fëmijëria e deri më sot, ku e shoqëron në të gjitha sukseset e saj.

Krahas urimit, Lipa i jep edhe mesazhin që të vazhdojë të shkëlqejë dhe të jetë mahnitëse si gjithnjë.

“Përputhja e ngjyrave që nga dita e parë. Gëzuar ditëlindjen dashuria ime @dualipa. Vazhdo të shkëlqesh dhe mos ndalo kurrë të qenit mahnitëse. Të dua", shkruan babai i Dua Lipës në urimin e tij./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dukagjin Lipa (@dukagjinlipa)

Lajmet e fundit nga