LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Nxehtë, Efi Dhedhes shfaqet më në formë se kurrë me bikini

23 Gusht 2023, 14:31, Lifestyle CNA

FOTOT/ Nxehtë, Efi Dhedhes shfaqet më në formë se kurrë

Efi Dhedhes është një nga emrat më të komentuar të momentit në rrjetet sociale.

Ish-banorja e "Big Brother VIP", e cila preku finalen e madhe në "reality show" ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me pozat seksi nga pushimet.

Efi shfaqet shumë seksi dhe më në formë se kurrë teksa ka pozuar me bikini.

Bukuroshja së fundi ka shijuar pushimet e saj në jug të Shqipërisë, në Himarë, nga ku ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale disa foto të nxehta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga