LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

S’përmbahet Luiz Ejlli/ Rrezikon jetën me Jet Ski

24 Gusht 2023, 22:58, Lifestyle CNA

S’përmbahet Luiz Ejlli/ Rrezikon jetën me Jet Ski

Dyshja Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, pas një turi të gjatë me koncerte brenda dhe jashtë Shqipërisë, duket se kanë bërë “gol në minutat e fundit” të sezonit me pushime mjaft të larmishme.

Pasi u kthyen nga pushimet në Turqi pak ditë më parë, dyshja i ka vijuar ato në Shqipëri.

Së fundmi, çifti ka qenë në Ranën e Hedhun në Shëngjin.

Lajmi është bërë i ditur përmes një video e cila u bë virale në rrjetet sociale.

Ejlli duket teksa nget me eufori dhe plot adrenalinë një jet ski në plazhin e Shëngjinit.

Për shkak të manovrave që këngëtari kryente, mjeti lundrues ka dalë jashtë kontrollit e si pasojë është rrëzuar.

Sa duket nga pamjet, fatmirësisht Luiz Ejlli nuk ka pësuar dëmtime fizike./CNA

 

 

Lajmet e fundit nga