LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këto janë shenjat treguese që partneri juaj po tradhton

30 Gusht 2023, 16:40, Lifestyle CNA

Këto janë shenjat treguese që partneri juaj po tradhton

Hetuesi privat zbulon shenjat treguese që partneri juaj po tradhton

Tradhtia, mund të jetë shkatërruese për marrëdhëniet .

Ka disa shenja të tjera treguese që partneri juaj po tradhton, për të cilat është e rëndësishme të jeni të vetëdijshëm. 

Pra, cilat janë të dhënat për të cilat duhet të kërkoni? Një hetues privat ka zbuluar për The Mirror disa nga shenjat treguese.

Jack Charman ndau se shenjat më të zakonshme të një partneri që tradhton është mbrojtja e telefonit të tij, të qenit i largët nga ju dhe të kalojë më shumë kohë larg shtëpisë." Më poshtë mund të gjeni edhe më shumë arsye:

Duke qenë mbrojtës ndaj celularit të tyre

Pastrimi i historisë së internetit në kompjuterin e shtëpisë

Fshehja e detajeve të llogarisë bankare dhe faturave të telefonit

Nuk përgjigjet në telefon ose nuk u përgjigjet mesazheve kur jeni në një dhomë tjetër

Punon vazhdimisht deri vonë

Papritmas duke kaluar shumë kohë në palestër

Të qenit më pak intim

Duke qenë në mbrojtje pa asnjë arsye

Duke ju drejtuar çdo akuzë

Megjithatë, sipas hetuesit privat, asnjëra nga këto nuk është ndonjë ndihmë për klientin nëse nuk adresohen gjërat e mëposhtme:

Mësoni t'i besoni instinkteve tuaja të brendshme.

Më e rëndësishmja, kapërceni frikën e së vërtetës./ CNA

Lajmet e fundit nga