LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

10 fotot më seksi të gruas së futbollistit të njohur shqiptar   

29 Gusht 2023, 10:45, Lifestyle CNA
10 fotot më seksi të gruas së futbollistit të njohur
Ajsel Grezda

Ajo quhet Ajsel Grezda dhe është gruaja e futbollistit shqiptar Eros Grezda.

Ajsel u bë shumë e njohur pasi pas ndarjes nga modelja Oriola marashi, Eros Grezda bëri publike lidhje me të.

Ajo menjëherë u komentua në rrjetet sociale dhe tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj perfekte.

Eros dhe Ajsel kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në 31 dhjetor të vitit 2022.

Gjithashtu janë bërë prindër për herë të parë të një djali.

Më poshtë ne po ju sjellim galerinë me 10 fotot më seksi të Ajsel Grezdës./ CNA

Lajmet e fundit nga