LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E tëra në vjollcë/ Luana nuk kursehet me pozat e nxehta nga Mykonos

28 Gusht 2023, 11:24, Lifestyle CNA

 

E tëra në vjollcë/ Luana nuk kursehet me pozat e nxehta ngaSa në punë, sa në pushime. Kështu ka qenë ky sezon veror për moderatoren Luana Vjollca, e cila po përgatitet fuqishëm për "realityshow"-n që do të vijë në muajin shtator, “Love Island Albania".

Së fundi, moderatorja ka publikuar disa foto tejet të nxehta në rrjetet sociale, ku tregon pushimet në Mykonos.

E tëra në vjollcë/ Luana nuk kursehet me pozat e nxehta nga

Luana shfaqet tejet provokuese e veshur me bikini ngjyrë vjollcë.

 

Pozat e saj nuk kanë kaluar pa u komentuar dhe pëlqyer nga ndjekësit besnikë të Luana Vjollcës.

 

Kutjojmë se moderatorja pas emisionit të saj “Zemër Luana”, i cili rezultoi një sukses, do të kthehet me një program për të rinjtë, "Love Island".

"Realityshow" pritet të startojë në shtator.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga