LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Pa pikë grimi/ Oriola Marashi mahnit me bukurinë e saj

29 Gusht 2023, 10:33, Lifestyle CNA

VIDEO-Pa pikë grimi/ Oriola Marashi mahnit me bukurinë e saj

Modelja Oriola Marashi është një nga vajzat më të suksesshme të momentit.

Ajo ka arritur majat e suksesit në shumë vende të Evropës, ku imazhi i saj është pjesë e brandeve më të njohura.

Bukuroshja shfaqet gjithnjë e kuruar në daljet e saj, por këtë herë ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj se si duket pa pikë "make up"-i.

Modelja nuk ka zhgënjyer dhe është po aq e bukur edhe pa grim./ CNA

 

 

Lajmet e fundit nga