LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një bishë si Luana Vjollca/ 20 fotot më të nxehta të verës

29 Gusht 2023, 21:58, Lifestyle CNA
Një bishë si Luana Vjollca/ 20 fotot më të nxehta të
Moderatorja Luana Vjollca

Luana Vjollca është një nga moderatoret dhe këngëtaret më të përfolura të ekranit.

Shpesh ajo tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale.

Pas pushimeve të saj luksoze, Luana duket se i është rikthyer punës për të nisur sezonin e parë të emisionit me të rinj.

Por gjatë gjithë verës, bukuroshja seksi nuk na i kurseu fotot provokuese, ku vinte në pah format e saj bombastike.

20 prej tyre ne po i sjellim sot me anë të nje galerie./ CNA

Lajmet e fundit nga