LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Kim Kardashian 'e turpëruar dhe e shqetësuar' nga  Kanye West

29 Gusht 2023, 20:39, Lifestyle CNA

FOTO/ Kim Kardashian 'e turpëruar dhe e shqetësuar'

Kim Kardashian është "shumë e shqetësuar" për ish-bashkëshortin Kanye West dhe 'gruan' e tij të re Bianca Censori pas veprimeve të tyre në Itali.

Në fillim të këtij muaji, drejtoresha kreative e Yeezy, Bianca , 28 vjeçe, u pa me kostume të guximshme nudo.

Nga ana e tij, reperi i Gold Digger, Kanye gjithashtu nuk mund të mungonte teksa ecte zbathur.

FOTO/ Kim Kardashian 'e turpëruar dhe e shqetësuar'

Themeluesja e SKIMS Kim  bëri kërkesë për divorc nga Ye  në shkurt të vitit 2021 dhe përmendi "dallimet e papajtueshme" si  arsyen e ndarjes së tyre.

Dyshja kanë katër fëmijë së bashku - North, Psalm, Saint dhe Chicago.

Një burim i afërt me Kim tani ka treguar për The Sun "sikletin" e saj.

Ata treguan për gjendjen shpirtërore të yllit të KUWTK dhe thanë: “Kim ka qenë kaq e shqetësuar për fotot e reja që kanë dalë me Biankën - si do t'ua shpjegojë të gjitha fëmijëve?

Bianca ka marrë ankesa nga qytetarët vendas për zgjedhjet e saj të veshjeve.

Ata kërkuan që ajo të gjobitet për shkelje publike të turpshme pasi ajo tronditi fansat duke veshur një kostume lakuriq të tejdukshme gjatë darkës me reperin në Toskanë./ CNA

Lajmet e fundit nga