LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U ndanë nga njëri-tjetri/ Kim Kardashian ka dy fjalë për martesën e saj me Kenye West

1 Janar 2023, 22:16, Lifestyle CNA

U ndanë nga njëri-tjetri/ Kim Kardashian ka dy fjalë për

Pas ndarjes së tyre të bujshme e cila jo pak herë është në qendër të vëmendjes, Kim Kardashian ka shprehur një mendim pozitiv për matesën e saj me Kanye West duke e konsideruar si më të vërtetën që ka pasur ndonjëherë. 

“Ndjehem, sikur sinqerisht martesa ime e fundit ishte e vërteta ime e parë”, i rrëfeu ajo Gwyneth Paltrow në ‘podcastin GOOP’. 

Për sa i përket dy martesave të mëparshme ylli i familjes Kardashian ka thënë se nuk e ka ndjerë mjaftueshëm gati veten për tu bërë grua. 

“E para (për Damond), thjesht nuk e di se çfarë po ndodhte”, pranoi ajo, përpara se të shtjellonte se çfarë çoi në përfundimin e martesës së saj dhe Kris.

“E dyta, u ndjeva sikur doja të martohesha kaq shumë. Të gjithë miqtë e mi ishin në atë vend dhe unë nuk e pranova që thjesht nuk ishte aty ku isha dhe kuptova se kjo ishte në rregull”, tha Kim./ CNA.al

Lajmet e fundit nga