LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbahuni fort/ A e keni parë setin më të fundit fotografik të Kim Kardashian?

27 Qershor 2023, 09:36, Lifestyle CNA
Mbahuni fort/ A e keni parë setin më të fundit fotografik të
Kim Kardashian

Kur Kim Kardashian realizon sete fotografike për të promovuar produktet e saj, kujdeset që ato të tërheqin të gjithë publikun. Këtë herë ka reklamuar në mënyrën më seksi modelin e ri të rrobave të banjos nga SKIMS.

Kardashian shfaqet e jashtëzakonshme teksa pozon krah modeleve duke treguar linjat e saj aq të përfolura.

Kujtojmë se Kim Kardashian së fundi ka qenë në fokus të mediave rozë për shkak të jetës së saj private dhe divorcit me Kaney West.

Duket se ylli i "Instagram"-it ka hedhur prapa krahëve të shkuarën dhe tani është fokusuar tërësisht te biznesi dhe familja e saj./ CNA

Lajmet e fundit nga