LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kim Kardashian nuk mban dot lotët/ "Jam përpjekur të mbroj fëmijët nga ‘çmenduritë’ e Kaney"

27 Dhjetor 2022, 10:45, Lifestyle CNA
Kim Kardashian nuk mban dot lotët/ "Jam përpjekur të mbroj
Ylli i realityshowt Kim Kardashian

Ylli i realityshow-t, Kim Kardashian, ka shpërthyer në lot gjatë një interviste të fundit ku ka folur për ndarjen nga ish-bashkëshorti Kaney West.

Ajo është shprehur se është shumë e vështirë të menaxhosh situatën dhe të ndash kohën e fëmijëve me ish-bashkëshortin.

Kim shpjegoi se ajo është përpjekur t'i mbrojë fëmijët e saj nga “të gjitha deklaratat e çmendura” që vijnë në shpërthimet publike të Kanye.

Nëna e katër fëmijëve u përlot ndërsa diskutonte për divorcin dhe e krahasoi jetën e fëmijëve të saj me jetën e saj që u rrit larg babait të saj, Robert Kardashian.

Teksa qante, Kim u shpreh: “Kam pasur babanë më të mirë. Nuk dua të emocionohem. Ka qenë vetëm një periudhë e vështirë për mua”, ka thënë Kim Kardashian./ CNA.al

Lajmet e fundit nga