LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkëlqimi i Dua Lipës/ 10 fotot më të bukura të kësaj vere

30 Gusht 2023, 08:42, Lifestyle CNA

Shkëlqimi i Dua Lipës/ 10 fotot më të bukura të

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, edhe këtë verë zgjodhi Shqipërinë për të bërë disa ditë pushime.

Prania e saj në Shqipëri u komentua gjerësisht në mediat rozë edhe për faktin se edhe këtë vit ajo festoi ditëlindjen në vendin e saj.

Por përtej kësaj, Dua Lipa është mjaft e pëlqyer edhe për pamjen apo veshjet e saj dhe shumë stilistë e kanë quajtur atë një ikonë mode dhe një modele, e cila duket gjithnjë mahnitëse në daljet e saj.

Ajo shkëlqen si gjithnjë, por në fotot e publikuara së fundi Dua Lipa shfaqet tejet tërheqëse.

Linjat e saj perfekte, të cilat i nxjerr në pah më së miri dhe pozat seksi, kanë bërë që të gjithë në rrjetet sociale të çmenden pas Dua Lipës.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga