LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/ Rrëfehet Oriola Marashi

30 Gusht 2023, 20:05, Lifestyle CNA
Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/
Modelja Oriola Marashi

Oriola Marashi, një nga modelet më seksi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë kufijve të saj.

Bukuroshja brune, e cila është përdorur si imazh në vitrinat e shumë dyqaneve në disa vende të Europës, është rrëfyer këtë të mërkurë për ndjekësit.

Ajo ka treguar në “Instastory” vendimin më të vështirë, fotosesionin më të veçantë, përballimin e pasigurive dhe sakrificat.

Oriola ka rrëfyer se vendimi më i vështirë për të ka qenë zgjedhja ndërmjet modelingut dhe muzikës dhe ka treguar fotosesionin e saj të preferuar.

Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/

“Mendoj se fotosesioni im i preferuar është ai që kam bërë në 18 korrik me ‘Guess’, ku pata shansin të takoja dhe të flisja personalisht me Andrea Bocelli. Ishte një moment që nuk do ta harroj kurrë. Kjo është arsyeja pse është i preferuari im deri më tani! Do ta shihni së shpejti”, shkruan modelja.

Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/

Më tej, ajo ka zbuluar se si i përballon pasiguritë.

“Duke i pranuar, reflektuar dhe zgjedhur për tu përballur me frikërat që pasiguritë të sjellin”, i përgjigjet ajo ndjekëses.

Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/

Gjithashtu, fansat e modeles shqiptare kane qenë kuriozë edhe për sakrificën më të vështirë që bukuroshja brune ka bërë.

Dhe Oriola ka zbuluar se sakrifica më e vështirë për të është të qenit larg nga shtëpia./ CNA

Nga sakrificat te pasiguritë dhe vendimi më i vështirë/

Lajmet e fundit nga