LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas karrierës së suksesshme në modeling/ Oriola Marashi zbulon surprizën për ndjekësit

30 Gusht 2023, 20:50, Lifestyle CNA
Pas karrierës së suksesshme në modeling/ Oriola Marashi zbulon
Modelja Oriola Marashi

Oriola Marashi është një ndër modelet më të njohura shqiptare, e cila e ka treguar për publikun që në fillimet e saj talentin në muzikë.

Më herët, ajo është marrë me opera dhe duket se po planifikon t’i rikthehet këtij pasioni.

 Modelja, fama e së cilës ka kaluar kufijtë shqiptarë, është pyetur nga ndjekësit nëse mendon që të lançojë ndonjë këngë.

Përgjigja e bukuroshes shqiptare ka surprizuar fansat, pasi ajo paralajmëron se kjo gjë do të ndodhë më shpejt sesa mund të mendojnë ndjekësit.

Ndoshta më shpejt sesa mendoni ju”, është përgjigjur Oriola Marashi.

Kështu, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim projektin muzikor të modeles shqiptare./ CNA

Pas karrierës së suksesshme në modeling/ Oriola Marashi zbulon

Lajmet e fundit nga