LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Surpriza me fëmijët autikë në “Big Brother”, Meritoni shpërthen në lot

2 Prill 2024, 19:49, Lifestyle CNA
Surpriza me fëmijët autikë në “Big Brother”,
Meritoni me Ilnisën

Në Ditën Ndërkombëtare të Autizmit, “Vëllai i Madh” ka surprizuar sot banorët e shtëpisë së “Big Brother Vip3”.

Një grup fëmijësh me spektrin e autizmit kanë recituar dhe kënduar këngë me mesazhe prekëse.

Të gjithë banorët u panë të emocionuar teksa dëgjonin tingujt e muzikës, por Meritoni nuk i ka mbajtur dot lotët.

Ai është parë, i veçuar nga banorët e tjerë, duke qarë, ndërsa pranë i ka qëndruar Ilnisa.

Kujtojmë se pak kohë më parë moderatori rrëfeu se djali i tij Loari është një prej fëmijëve me autizëm.

Nëse do ta fitojë këtë edicion të “Big Brother Vip3”, Meritoni do t’ja dedikojë kauzës për djalin e tij./ CNA

 

Lajmet e fundit nga