LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sara Hoxha, në prag emocionesh për "DWTS"/ Nëna e Ledrit i bën urimin më të bukur

7 Tetor 2022, 13:19, Lifestyle CNA

Sara Hoxha, në prag emocionesh për "DWTS"/ Nëna e

Mamaja e Ledri Vulës, Xheraldina, na tregon vazhdimisht në rrjete sociale ç’marrëdhënie të mirë ka me nusen e djalit të saj, Sarën.

Sara do të nisë tashmë eksperiencën e saj në “Dancing With the Stars” dhe gjithçka që i duhej ishte ky mesazh nga Xheraldina, që krahas një fotoje të Sarës në llogarinë e saj në "Instagram" shkroi:

“Sonte dhe netët në vazhdim, ji e guximshme, e bukur, e lirë si zog. Thjesht fluturo, thjesht bëhu vetvetja zemra e Ninit”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Lajmet e fundit nga