LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo cep të botës/ Jeta e shfrenuar prej sheiku e Fatmir Hysenbelliut

5 Tetor 2022, 19:28, Lifestyle CNA
Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo
Biznesmeni dhe ish-futbollisti, Fatmir Hysenbelliu

Biznesmeni dhe ish-futbollisti, Fatmir Hysenbelliu, është një nga personazhet më të komentuar të showbizz-it shqiptar. Por jo vetëm për jetën private aktuale, por për jetën prej sheiku që bën.

Edhe pse vetëm 30 vjeç, këmba e tij ka shkelur pothuajse çdo vend të botës.

Këtë Hysenbelliu e tregon përmes fotove të panumërta të cilat i publikon në rrjetet sociale, madje duke mos fshehur edhe vendin ku ndodhet.

Destinacionet të cilat ka prekur 30-vjeçari, janë aq të shumta saqë shumë prej nesh as në ëndrra nuk i kanë parë.

Vetëm pak javë më parë, biznesmeni ka shkelur “Trump International Golf Club në Dubai”.

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

E më pas në vende si, Juan&Andrea, Formentera, Mykonos, Il Borro Tuscan Bistro Dubai, One&Only Portonovi, Ibiza, Spanjë, Eden Roc Cap D Antibes, Saint-Tropez, La Guérite – Cannes, Hamburg, Zvicër, Bullgari, Budapest, Hungari, Monako, Itali, Aura Skypool Dubai,Maldives, Londër, Paris, Casa Blanca, Cala Jondal, Ibiza, Curaçao, Republika Domenikane, Punta Cana, Turqi e shumë e shumë vende të tjera.

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Jeta prej sheiku e Hysenbelliut nuk përfundon me kaq. 

Ai ka një pasion shumë të fortë për makinat. Në rrjetet e tij sociale, mund të gjejmë me dhjetëra foto, në të cilat Fatmir Hysenbelliu, shihet me makinat e tij super të shtrenjta.

Range Rover, Mercedes Benz G-class V8 Biturbo, Mcleren GT, Maserati, AMG, BMVi8, Mercedes Benz G-Class AMG 63, këto janë vetëm disa prej makinave me të cilat shëtit Hysenbelliu. 

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Le të mos harrojmë shtëpinë që kap vlerën e 20 milionë dollarëve. Po, po, e lexuat mirë, 20 milionë dollarë, që vetë 30-vjeçari e ka prezantuar më parë.

Shtëpia përmban gjithçka, madje edhe tualet me pamje nga mali i Dajtit.

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Në tarracë, ka një fushë basketbolli, një minifushë futbolli, zonën që organizon party dhe një jakuzzi.

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Gardëroba e tij është e mbushur me plot veshje të markave më të njohura dhe zë pjesën më të madhe në shtëpinë e tij.

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Brenda rezidencës luksoze gjendet edhe një kinema.

Më poshtë mund të gjeni pamjet nga brenda rezidencës së Fatmir Hysenbelliut./ CNA.al

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Arsenal makinash dhe udhëtime të çmendura në çdo

Lajmet e fundit nga