LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shokon Britney Spears/ Poston video "topless" nga pushimet në Havai

5 Tetor 2022, 12:06, Lifestyle CNA

Shokon Britney Spears/ Poston video "topless" nga pushimet në

Britney Spears ka shkuar me pushime, por ka bërë xhiron e rrjetit me postimet e saj në rrjetet sociale, ku shfaqet plotësisht e zhveshur. Në videon e publikuar dje, ajo tregon se ka prerë flokët e saj bionde.

Këngëtarja 40-vjeçare – e cila krenohet me 156 milionë ndjekës në mediat sociale – nuk mbajti gjë tjetër veshur veçse një kapelë kauboji rozë dhe tangat të përshtatshme për videon e egër.

Mbishkrimi i postimit të saj në plazh: “I preva të gjitha flokët... Nuk dua ta tregoj akoma”.

Ylli nuk duket kurrë më e lumtur se kur pushon në ishullin e saj të preferuar Havai, Maui, me bashkëshortin e saj të tretë, Sam Asghari.

Ka shumë të ngjarë që 28-vjeçari të ishte në detyrën e kameramanit për krijuesin e hitit "Hold Me Closer", i cili rrotullohej në rërë "topless".

Britney duket se ka pësuar një djegie nga dielli me pamje të dhimbshme nga i gjithë aktiviteti në plazh gjatë arratisjes luksoze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

Lajmet e fundit nga