LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Princ Harry dhe Megan Markle, prindër të shkëlqyer/ Gjesti ndaj vajzës së tyre është thjesht mrekulli

4 Tetor 2022, 08:46, Lifestyle CNA

Princ Harry dhe Megan Markle, prindër të shkëlqyer/ Gjesti ndaj

Princi Harry dhe Meghan Markle janë padyshim prindër krenarë të dy fëmijëve të mrekullueshëm, Archie 3-vjeçar dhe Lilybet 1-vjeçar.

Kur Duka dhe Dukesha e Sussex hapën dyert e rezidencës së tyre në Montecito për një intervistë, ata zbuluan për fansat e tyre më shumë sesa thjesht një paraqitje të shkurtër të jetës së tyre.

Meghan Markle, Princi Harry dhe lodrat në Archie dhe Lilliput
Megan mori me vete gazetaren Allison P. Davis në shkollën e Archie për ta marrë atë. Megjithatë, kur u kthyen në shtëpi, të gjithë sytë ishin te Lillibet. “ Lilybet kur zgjohet është një fëmijë i vogël xhenxhefil pa buzëqeshje. Pra, kur shihni një fëmijë që nuk buzëqesh, është refleksive të bësh çdo gjë për ta bërë atë të qeshë .” Megan pranoi dhe vazhdoi, " Harry fillon të kërcejë dhe të beatbox, dhe Lilybett i jep një buzëqeshje shumë të ëmbël.

Princ Harry dhe Megan Markle, prindër të shkëlqyer/ Gjesti ndaj

Allison P. Davis zbuloi gjithashtu se pamja në fytyrën e Archie kur ai përballet me mamanë e tij pas disa orësh është tronditëse. “ Ai është aq i emocionuar për ta parë atë, ai bërtet “mami” në majë të mushkërive të tij dhe vrapon në krahët e saj , vuri në dukje ajo.

Lajmet e fundit nga