LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një kukull e vërtetë/ Njihuni me vajzën shqiptare që “çmendi” TikTok-un

3 Tetor 2022, 15:24, Lifestyle CNA

Një kukull e vërtetë/ Njihuni me vajzën shqiptare që

Grisela Ballolli është një vajzë shqiptare 21-vjeçare që jeton prej vitesh në Belgjikë. Ajo është bërë mjaft e njohur në "Tik Tok" për bukurinë e saj dhe videot e kërcimit që ndante me ndjekësit.

Aktualisht numëron në "TikTok" mbi 658 mijë persona që e ndjekin dhe e mbështesin ne videot e saj. Në një lidhje me "Skype" në emisionin “Ditë e re”, ajo u pyet nëse do ishte dashuria arsye për t'u kthyer në Shqipëri, modelja i është përgjigjur se për dashurinë do kthehej të jetonte në Shqipëri, madje me kënaqësi të madhe.

Lajmet e fundit nga