LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Donaldi nuk di të bëjë seks"/ Ish-deputeti bën deklaratën bombastike: Të kërkojë falje publike

1 Tetor 2022, 17:50, Lifestyle CNA
"Donaldi nuk di të bëjë seks"/ Ish-deputeti bën
Donald Veshaj dhe Milaim Zeka

Milaim Zekën, ish-deputet i Kosovës e tashmë në pozicionin e analistit, jemi mësuar ta shohim duke folur për çështje politike, por së fundmi është përzier pak edhe me showbizz-in.

Gjatë një interviste për "RTV Ora" ai ka komentuar raportin e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, çifti i cili së fundmi treguan për ribashkimin e tyre.

Si gjithmonë pa dorashka, por ndonjëherë dhe pak i vrazhdë, ai është shprehur se Donald Veshaj nuk di të bëjë seks, duke bërë shumë bujë në rrjet.

“Jam i sigurt që ai as seks nuk di të bëjë. Se unë nuk kam bërë seks me Donaldin, nuk e di a di apo nuk di. Por problemi ka qenë mënyra si është sjellë ai në 'Big Brother' me Beatrix, më ka lënë të kuptoj që ai njeri nuk di as të dojë, as të sillet. Në qoftë se kërkoj falje publike, nëse Beatrix nuk ka qenë pjesë e lojës teatrale. Se dhe Beatrix për mendimin tim nuk ka pasur shumë reagim normal. Po të kishte ndodhur një dashuri e atyre përmasave që është transmetuar përmes lojës së 'BBV', jam i bindur që ato të dy do të ishin akoma bashkë.”/ CNA.al

Lajmet e fundit nga