LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shkëlzeni më propozoi në 2016"/ Armina Mevlani tregon pse e shtyu martesën kaq gjatë

3 Tetor 2022, 11:59, Lifestyle CNA

"Shkëlzeni më propozoi në 2016"/ Armina Mevlani tregon

Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në datën 25 shtator. Në një festë të madhe e të mbushur me miq të afërm e dashamirë, ata organizuan një dasmë përrallore me 300 të pranishëm.

Siç dihet Armina dhe Shkelzeni, kishin një lidhje thuajse 10-vjeçare, por martesa e tyre u realizua pikërisht në fund të një dekade. Nisur nga kjo, ndjekësit e Arminës, janë bërë kuriozë se përse kjo martesë është martuar pas kaq shumë vitesh lidhje.

Armina u shpreh se ka qenë “faji i saj” për këtë, pasi ajo shprehet se Zeni i ka propozuar para 6 vitesh, por ajo ka dashur që çdo gjë ta planifikojë.

 

“E kam fajin unë. Shkëlzeni më ka propozuar në 2016, por unë doja çdo gjë me plan. Për shembull në 2018 fejesën dhe në 2020 dasmën. Më dukej 2020 viti ideal për tu martuar. Por, thonë mos bëni plane se Zoti qesh me ju dhe ashtu ndodhi”, ka shkruar Armina krah një fotoje ku shfaqen të dy./CNA.al

"Shkëlzeni më propozoi në 2016"/ Armina Mevlani tregon

 

Lajmet e fundit nga